شفت بادی | گروه صنعتی موثقی

سیستم های کنترل

ترمز پودری مغناطیس :

اتصال گرد و غباری (کلاچ پودری مورد استفاده در محصولات سیم پیچی زیر رول ها. دستگاه کنترل فشار سلول و کشش از با توجه به اطلاعات دریافتی حداقل قطر حداکثر قطر همان TENSION در سیم پیچی USDER PRODUCT RAD و PRODUCT PROCLUTCHLOOWLS P. دستگاه کنترل تنش از اطلاعات دریافتی، بسته بندی محصول را با کشش یکسان از حداقل قطر تا حداکثر قطر ارائه می دهد.

ترمز پنوماتیکی :

ترمز هوای پنوماتیک؛ از آنها برای نگه داشتن قطعات متحرک و دوار ماشین در کشش ثابت یا توقف آنها در زمان کوتاه تری استفاده می شود. اصل کار؛ سیستم توسط هوا هدایت می شود، دیافراگم در مخزن هوا فشار دهنده را به جلو می راند و کفش ها دیسک چرخان را نگه می دارند. هنگامی که هوا تخلیه می شود، پیشرانه از طریق فنر باز می گردد و فرآیند ترمز پایان می یابد.

وبگاید :

مبتنی بر ریزپردازنده دقت بالا ویژگی مرکز خودکار سرعت ثابت، وابسته به سنسور و عملکرد وابسته به سرعت خط امکان استفاده از کلید مکانیکی یا الکترونیکی برای Limit Stop گزینه زبان ترکی/انگلیسی کنترل انتشار محصول استفاده آسان و نصب آسان امکان برقراری تماس در پایان زمان تعیین شده هنگامی که سوئیچ های حد می آیند عملکرد همزمان سرعت خط امکان مشاهده ایرادات روی صفحه نمایش توانایی حفظ مقادیر در حافظه هنگام قطع برق امکان مشاهده وضعیت نقص لبه محصول بر روی صفحه نمایش

وبگاید :

در نتیجه هدایت خط (کنترل راهنمای وب)، بسته بندی نادرست مواد نورد شده یا مشکلات مکانیکی، مشکلاتی در هنگام پردازش محصول رخ می دهد. این باعث هدر رفتن، کاهش عملکرد یا کیفیت پایین می شود. برای جلوگیری از این مشکل، سیستم کنترل وب وارد بازی می شود. سیستم کنترل وب یونیتی لبه محصول را دنبال می کند تا محصول را باز کند یا روی همان تخت بپیچد. این یک سیستم بسیار نوآورانه است. مونتاژ مکانیکی بسیار ساده است. کیفیت، سرعت و حداقل میزان ضایعات را فراهم می کند. با موتور پله ای دقت بالایی را ارائه می دهد. بسته به نوع ماده، می توان آن را با سنسور چنگال اولتراسونیک، سنسور چنگال نوری یا سنسور رنگ استفاده کرد. ما راه حل های تولید ویژه ای را با توجه به سیستم کنترل Unity Web Guide، نوع محصول، عرض و وضعیت دستگاه داریم.

سیستمهای کنترل کنار لبه و تنشن :

• خروجی های جهت اپتوکوپلر دیجیتال • سرعت خط عملیات همزمان • قابلیت مرکزیت خودکار (مرکز) • عملیات ثابت، وابسته به سنسور و خط وابسته به سرعت • ورودی خودکار/دستی خارجی • امکان مشاهده ایرادات روی صفحه نمایش
• استفاده آسان و نصب آسان
• حفظ مقادیر در حافظه هنگام قطع برق
• حساسیت بالا
• امکان دادن Start و Stop با زمان تنظیم شده مخاطبین به خارج
• گزینه زبان ترکی/انگلیسی
• پایان حفاظت از حد
• مبتنی بر ریزپردازنده

چنگال سنسور اولتراسونیک و اوپتیک :

حسگرهای نوری شامل یک فرستنده با منبع نور، یک گیرنده (گیرنده) دریافت کننده نور بازتاب شده و یک سیستم الکترونیکی است که سیگنال دریافت کننده را تقویت، پردازش و خروجی می کند. سنسورهای نوری برای خط کشی پارچه و نمد مناسب هستند.

 0-5V0-10V4-20mAnpn/npn
BESLEME GERİLİMİ(SUPPLY VOLTAGE)12/24 Vdc12/24 Vdc12/24 Vdc12/24 Vdc
AKIM(CURRENT)50 mA50 mA50 mA50 mA
ÇATAL GENİŞLİGİ(FORK WIDTH)55555555
ANALOG ÇIKIŞI(ANALOG OUTPUT)0-5V0-10V4-20mAnpn/npn
ÇALIŞMA SICAKLIĞI(WORKING TEMPERATURE)0 / 50 ° C0 / 50 ° C0 / 50 ° C0 / 50 ° C

سیستم کنترل تنشن

سیستم لینیر با استپ موتور

کنترل کنار یا لبه

لینیر :

محرک خطی کنترل شده با موتور پله ای Ulak برای سیستم های کنترل لبه و کاربردهای ماشینی خاص مناسب است. مشکل تعمیر و نگهداری وجود ندارد. به لطف سیستم پیچ مهره بدون شکاف استفاده شده بسیار دقیق عمل می کند. محرک خطی Ulak را می توان به صورت سفارشی خارج از استانداردها ساخت.

لودسل :

لودسل گرد (لودسل) برای کنترل کشش در قرقره های سیم پیچ- تخلیه تولید می شود. نیروی وارد شده به رول در طول فرآیند سیم پیچی یا تخلیه را با نصب در انتهای رول بر روی یاتاقان قرار داده شده بر یاتاقان روی لودسل تشخیص می دهد. حوزه کاربرد وسیعی در صنعت نساجی و چاپ دارد. بدنه آلومینیوم آلیاژی خاص آنودایز شده است که مقاومت در برابر خوردگی آن را افزایش داده و ظاهر زیبایی به آن می بخشد. مناطق کاربری عمومی – برنامه های کاربردی کنترل تنش ظرفیت ها در ظرفیت های 25،50،100 کیلوگرم تولید می شوند.

Pneumatic brake pads

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن