Manyetik Toz Freni

toz bağlantısı (rulo altı bobin ürünlerinde kullanılan toz kavrama. Alınan bilgilere göre hücre basınç ve tansiyon kontrol cihazı, minimum çap, maksimum çapta aynı GERİLİM USDER PRODUCT RAD bobin ve PRODUCT PROCLUTCHLOOWLS P. den tansiyon kontrol cihazı alınan bilgiler minimum çaptan maksimum çapa kadar aynı voltajda ürün ambalajı sağlar.

 

Pnömatik Fren

Pnömatik hava freni; Makinanın hareketli ve dönen parçalarını sürekli çekişte tutmak veya daha kısa sürede durdurmak için kullanılırlar. Çalışma prensibi; Sistem hava tahriklidir, hava tankındaki diyafram kompresörü ileri doğru iter ve pabuçlar dönen diski tutar. Hava tahliye edildiğinde, itme yay vasıtasıyla geri döner ve frenleme işlemi sona erer.

 
 

Web Rehberi

Mikroişlemci tabanlı yüksek hassasiyet Otomatik merkez hız sabit hız, sensöre bağlı ve hat hızına bağlı fonksiyon Limit Stop için mekanik veya elektronik anahtar kullanabilme Türkçe / İngilizce dil seçeneği Ürün serbest bırakma kontrolü Kolay kullanım ve kolay kurulum Devre sonunda arama yapabilme limit anahtarları geldiğinde aynı anda hat hızının çalışabilmesi Arızaları ekrandan görebilme Elektrik kesintilerinde değerleri hafızada tutabilme Ürün kenar arızasının durumunu ekrandan görebilme

 
 

Web Rehberi

Hat gezintisi (web kılavuzu kontrolü), haddelenmiş malzemelerin yanlış paketlenmesi veya mekanik problemler sonucunda ürün işleme sırasında sorunlar ortaya çıkar. Bu, israfa, düşük performansa veya düşük kaliteye neden olur. Bu sorunu önlemek için oyuna web kontrol sistemi girmektedir. Unity Web Kontrol Sistemi, ürünü açmak veya kapatmak için ürünün kenarını izler. Bu çok yenilikçi bir sistem. Mekanik montaj çok basittir. Kalite, hız ve minimum fire sağlar. Step motor ile yüksek doğruluk sunar. Malzemeye bağlı olarak ultrasonik çatal sensörü, optik çatal sensörü veya renk sensörü ile kullanılabilir. Unity Web Guide kontrol sistemine, ürün tipine, genişliğine ve cihaz durumuna göre özel üretim çözümlerimiz mevcuttur.

 
 
 

Kenar Ve Gerilim Kontrol Sistemleri

• Dijital optokuplör çıkışları • Eş zamanlı çalışma hat hızı • Otomatik merkezleme özelliği • Sabit, sensöre bağlı ve hıza bağlı hat çalışması • Otomatik / manuel harici giriş • Ekran hatalarını görebilme
• Kullanımı ve kurulumu kolay
• Güç kesildiğinde değerleri hafızaya kaydedin
• yüksek hassasiyet
• Kişilerin dışarı çıkması için ayarlanan süre ile Başlat ve Durdur’u etkinleştirin
• Türkçe / İngilizce dil seçeneği
• Limit korumasının sonu
• Mikroişlemci tabanlı

Ultrasonik Ve Optik Sensör Çatalı

Optik sensörler, bir ışık kaynağına sahip bir vericiyi, yansıyan ışığın bir alıcısını (alıcısını) ve alıcı sinyalini yükselten, işleyen ve veren bir elektronik sistemi içerir. Optik sensörler, astar kumaş ve keçe için uygundur.

 
 
 
 0-5V0-10V4-20mAnpn/npn
BESLEME GERİLİMİ(SUPPLY VOLTAGE)12/24 Vdc12/24 Vdc12/24 Vdc12/24 Vdc
AKIM(CURRENT)50 mA50 mA50 mA50 mA
ÇATAL GENİŞLİGİ(FORK WIDTH)55555555
ANALOG ÇIKIŞI(ANALOG OUTPUT)0-5V0-10V4-20mAnpn/npn
ÇALIŞMA SICAKLIĞI(WORKING TEMPERATURE)0 / 50 ° C0 / 50 ° C0 / 50 ° C0 / 50 ° C

Gerginlik Kontrol Sistemi

Step Motorlu Lineer Sistem

Astar

Ulak step motor tarafından kontrol edilen lineer aktüatör, kenar kontrol sistemleri ve özel makine uygulamaları için uygundur. Bakım sorunu yoktur. Kullanılan dikişsiz somun sistemi sayesinde çok hassas çalışmaktadır. Ulak lineer aktüatörler standartların dışında özel olarak üretilebilir.

 

Yükleyici

Yuvarlak yük hücresi (load cell), bobin-boşaltma kasnaklarında gerilimi kontrol etmek için üretilmiştir. Yük hücresi üzerindeki rulman üzerine yerleştirilen rulman üzerine rulonun ucuna monte ederek sarma veya boşaltma işlemi sırasında ruloya uygulanan kuvveti algılar. Alan, tekstil ve baskı endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Alüminyum gövde özel olarak anotlanmıştır, bu da korozyon direncini arttırır ve güzel bir görünüm kazandırır. Genel kullanım alanları – Kapasite stres kontrol uygulamaları 25,50,100 kg kapasitelerde üretilmektedir.

 

Pnömatik Fren Balataları